02.03.2012 10:14   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Запорізькі товаровиробники приєдналися до акції "З турботою про Українське!"

Запорізькі товаровиробники приєдналися до акції "З турботою про Українське!"

КИЇВ. 2 березня. АМН. Товаровиробники та керівники торгівельних об’єктів Запорізького краю взяли участь у підтримці соціально-патріотичної акції "З турботою про Українське!". Про це АМН повідомили у прес-службі Запорізької ОДА.

Начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області Дмитро Сухінін під час круглого столу, присвяченого цій темі, роз’яснив учасникам заходу цілі та завдання акції.
Так, за умовами акції, приєднатися до неї може будь-який український товаровиробник, продукція якого вироблена з натуральної вітчизняної сировини та відповідає стандартам якості. 

За підсумками круглого столу шість запорізьких товаровиробників заявили про приєднання до акції, їхні товари будуть помічені спеціальним маркуванням "З турботою про Українське!".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100