02.03.2012 10:19   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Українські фахівці готуються попереджати наслідки радіації

Українські фахівці готуються попереджати наслідки радіації

КИЇВ. 2 березня. АМН. У Києві на базі Державної установи "Національний науковий центр радіаційної медицини НАН України" проходить друга робоча нарада співробітників центрів Всесвітньої організації охорони здоров'я країн колишнього СРСР на чолі з представником ВООЗ Жаннат Карр. Про це АМН повідомили у прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій.

Тема наради – "Уроки радіаційних аварій минулого для забезпечення медичної готовності в майбутньому". До участі запрошені науковці Вірменії, Білорусі, Естонії, Грузії, Росії.

Під час заходу будуть підбиті підсумки трирічної реалізації проекту ІСRІN (Міжнародна науково-інформаційна мережа з Чорнобильських питань) у сфері компетенції ВООЗ, зокрема в частині інформування населення про медичні наслідки аварії на ЧАЕС.

Основна мета проекту ІСRІN – поширення достовірної інформації серед громадян про наслідки аварії на ЧАЕС, можливості безпечного проживання та ведення здорового способу життя на радіоактивно забруднених територіях.

Україна виступає за продовження цієї програми в майбутньому, оскільки на сьогоднішній день населення не повністю усвідомлює ризики, пов'язані із радіаційними чинниками, а також не володіє достатньою інформацією про можливості покращення ситуації.

Крім того в рамках цієї програми проводяться науково-практичні конференції для медичних працівників спеціалізованих лікувальних закладів, курси для підвищення кваліфікації лікарів та радіологів, публікуються наукові матеріали та монографії для фахівців медичної сфери і спеціалістів, які здійснюють радіаційний моніторинг реабілітації територій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100