02.03.2012 10:53   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Дні діагностики і профілактики глаукоми розпочалися на Львівщині

Дні діагностики і профілактики глаукоми розпочалися на Львівщині

КИЇВ. 2 березня. АМН. На Львівщині розпочалися дні діагностики і профілактики глаукоми, які триватимуть до 14 березня. Про це АМН повыдомили у прес-службі Львівської ОДА.

Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з цією хворобою, який світова громадськість відзначатиме 12 березня. Дні діагностики і профілактики глаукоми, проводяться в області вперше.
Триватимуть вони до 14 березня.

Нагадаємо, що в Україні глаукома посідає друге місце серед причин інвалідності по зору. Щорічно в державі виявляють 25 тисяч нових випадків захворювання, яке є найпідступнішим серед офтальмологічних недугів, оскільки непомітно і, як правило, безболісно, призводить до повної і незворотної втрати зору.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100