02.03.2012 10:54   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Гінекологічне відділення для прикордонниць відкрили у Києві

Гінекологічне відділення для прикордонниць відкрили у Києві

КИЇВ. 2 березня. АМН. Сьогодні у Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відкрили гінекологічне відділення, передає кореспондент АМН.

"У нас 30% військовослужбовців – це прекрасна половина нашого суспільства - жінки. Вони у нашій структурі займають дуже серйозні посади. Це старші офіцери, полковники, лікарі, військовослужбовці Державної прикордонної служби. більша части з них молоді тендітні жінки. І дай Боже, щоб вони стали хорошими матерями. Тому це відділання обов'язково має бути. Те, що ми з вами бачимо, говорить про те, що гендерна політика в нашому відомстві займає достойне місце", - сказав директор департаменту персоналу адміністрації Держприкордонслужби України Михайло Коваль.

На облаштування відділення витратили близько півтора мільйона гривень. Воно розраховане на 16 ліжок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100