02.03.2012 11:21   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Паводок Києву не загрожує – КМДА

КИЇВ. 2 березня. АМН. Під час весняного водопілля Києву не загрожує паводок – запевнив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний у прямому ефірі телеканалу одному з місцевих телеканалів.

"Згідно з прогнозами Гідрометцентру України, ми очікуємо, що рівень води в гирлі річки Десна, у тому місці, де вона впадає в Дніпро, становитиме максимум 660 см над нулем поста. За Балтійською системою виміру це позначка 93,6. А безпечний рівень для міста Києва за цією системою складає 97,15. Але навіть якщо вода і сягне цієї максимально допустимої позначки, затоплення садових масивів, житлових масивів, доріг та інших об'єктів житлового та виробничого призначення не відбудеться", – зазначив він.

Віталій Пшеничний розповів, що фахівцями управління вже прораховано ділянки, які можуть бути частково підтоплені. Здебільшого це прируслові території до Дніпра та до малих річок Києва.

"Це природна ситуація, тому що саме з цих прируслових територій річка живиться, і нічого загрозливого у цьому немає", – запевнив Віталій Пшеничний.

Джерело: АМН