02.03.2012 11:30   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

145 наркозлочинів викрито на Одещині

145 наркозлочинів  викрито на Одещині

КИЇВ. 2 березня. АМН. Впродовж десяти днів, з 16 по 26 лютого цього року, на території Одеської області проводилося оперативно-профілактичне відпрацювання щодо протидії наркозлочинності. До проведення даних заходів були задіяні працівники всіх служб і підрозділів ГУМВС Одеської області та міськрайорганів внутрішніх справ. Про це АМН повідомили у прес-службі ГУМВС Одеської області.

За період профілактичного відпрацювання з незаконного обігу вилучено майже 6 кг наркотичних засобів і психотропних речовин, зокрема  понад 50 гр. "важких". За десять днів міліціонери припинили діяльність двох підпільних нарколабораторій, 10 наркопритонів.

У результаті вжитих оперативних заходів перекрито два канали надходження наркотиків на територію області, з яких один - міжрегіональний з Вінницької області та один міжнародний з Молдови.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100