02.03.2012 11:32   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Шахрайки за 12 тис. грн зняли пенсіонерці "порчу на смерть"

Шахрайки за 12 тис. грн зняли пенсіонерці "порчу на смерть"

КИЇВ. 2 березня. АМН. Останнім часом шахрайство стало одним із найпоширеніших видів злочинів, жертвами яких найчастіше стають пенсіонери.

Так, до чергової частини Автозаводського райвідділу міліції (Полтавська область)  звернулась 71-річна жінка, яка в розгубленому стані одразу не могла сформулювати, що з нею трапилося.

Трішки заспокоївшись, остання розповіла правоохоронцям, як на вулиці до неї звернулися дві незнайомі жінки. Панянки запевнили, що на родину накладено "порчу на смерть". І якщо вона не відкупитися від цього, то так і трапиться. Потерпіла розгубилася.

Одна із жінок, увійшовши у довіру до пенсіонерки, наказала принести через певний проміжок часу на визначене місце сіль та усі наявні в квартирі гроші. Мовляв, все це необхідне для проведення відповідного обряду зняття порчі.

Перелякана пенсіонерка навіть і подумати не могла, що опинилася в обороті справжніх шахрайок. Потерпіла зробила так як їй наказували та прийшла на обумовлене місце. На неї вже чекала шахрайка, яка здійснивши певні маніпуляції з пакетом з грошима, повернула його пенсіонерці, однак вже із папірцями.

Підміну остання помітила лише вдома, адже жінка наказала їй рахувати кроки додому й не відволікатися, оскільки від цього залежить чи буде знято порчу.

Таким чином шахрайка ошукала потерпілу на 12 тисяч гривень.

Наразі правоохоронцями по даному факту порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Зі слів потерпілої складено фоторобот, а також ведеться робота по затриманню зловмисниць.


 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100