02.03.2012 11:48   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Російські регіони самостійно встановлюватимуть місцеві стандарти соцобслуговування

Російські регіони самостійно встановлюватимуть місцеві стандарти соцобслуговування

КИЇВ. 2 березня. АМН. Регіони Росії будуть самостійно встановлювати стандарти соціального обслуговування. Про це АМН повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я Росії.

Соціальне обслуговування населення належить до повноважень регіональних органів влади і надається нужденним громадянам відповідно до державних стандартів, які розробляються і приймаються на регіональному рівні.

Державні стандарти встановлюють основні вимоги до обсягів і якості соціальних послуг, порядку та умов їх надання в регіоні.

Контроль за виконанням державних стандартів соціального обслуговування покладено на Федеральну службу з нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку.

Довідка: головне місце в стандартах соціального обслуговування займає надання послуг надомного обслуговування для літніх людей і людей зобмеженими можливостями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100