02.03.2012 11:48   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

І.Акімова зустрілася зі студентами Харківського медуніверситету

І.Акімова зустрілася зі студентами  Харківського медуніверситету

КИЇВ. 2 березня. АМН. Сьогодні в будівлі Харківського національного медичного університету відбулася зустріч першого заступника голови Адміністрації Президента України Ірини Акімової з викладацьким складом та студентським активом університету. Про це АМН повідомили у перс-службі Харківської ОДА.

У заході також взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і перший проректор Харківського національного медичного університету Валерій Капустник.

В ході зустрічі були обговорені можливі шляхи розвитку медицини. Зокрема, майбутнє медичної реформи, сімейної та страхової медицини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100