02.03.2012 12:21   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Павленко відвідав будинок дитини при Чернігівській виправній колоні

Павленко відвідав будинок дитини при Чернігівській виправній колоні

КИЇВ. 2 березня. АМН. Перебуваючи з робочою поїздкою в Чернігівській області, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко відвідав будинок дитини при Чернігівській виправній колонії № 44. Про це АМН повідомили у прес-службі глави держави.

В колонії утримуються жінки, засуджені до позбавлення волі, які раніше уже відбували покарання. При установі функціонує будинок дитини – дитячий заклад для утримання та виховання дітей, матері яких засуджені та знаходяться в колонії. На сьогоднішній день  у будинку дитини при установі перебуває 28 дітей віком до 3-х років. 11 засуджених матерів проживають разом із своїми дітьми.

Юрій Павленко ознайомився з умовами, в яких перебувають та виховуються діти, особисто поспілкувався з засудженими матерями, оглянув класні кімнати вечірньої школи, кімнати для спільного проживання матерів з дітьми, ігровий та музичний зал.

З керівництвом установи та матерями Юрій Павленко обговорив актуальні питання, які потребують вирішення. Зокрема, щодо соціального захисту матерів та їхніх дітей, порядку та умов отримання грошової допомоги, пов’язаної з пологами та народженням дитини.

Довідка: Будинок дитини облаштований кімнатами для спільного проживання матері з дитиною, кухнею, музичною залою, побутовими приміщеннями, карантинним ізолятором, кабінетом психолога, фізіотерапії. На другому поверсі будинку є кімнати для спільного проживання мами з дитиною, відділення для дітей віком до 1 року (кімната для перевдягання, спальня), відділення для дітей віком від 1 до 3 років (кімната для перевдягання, ігрова та спальня), методичний, маніпуляційний кабінет, службові приміщення для персоналу та медичних працівників. Всі кімнати з сучасним ремонтом та зручностями.

Після набуття дитиною 3-х річного віку, якщо матір не звільняється з установи або при відсутності (небажанні) батька прийняти дитину на виховання, вона влаштовується до закладу інтернатного типу. В Україні є дві виправні жіночі колонії, при яких функціонують будинки дитини – в Чернігівській та Одеській області.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100