02.03.2012 12:57   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Черкаський пансіонат підпалив дідусь на інвалідному візку

Черкаський пансіонат підпалив дідусь на інвалідному візку

КИЇВ. 2 березня. АМН. Пожежа в пансіонаті для людей похилого віку у Черкасах сталася через куріння. Про це АМН повідомили у прес-службі МНС.

76-річний чоловік вночі виїхав на колясці у коридор покурити. Він необережно викинув недопалок, який і спричинив загорання.

Пожежі був присвоєний третій, найвищий, номер виклику. На місце події були направлені 10 од. техніки та 42 рятувальника Черкаського гарнізону МНС та Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Особливу небезпеку становив отруйний дим від горіння синтетичних матеріалів, який швидко поширювався поверхом та сходовими маршами.

Завдяки оперативності рятувальників, пожежу вдалося швидко локалізувати і не допустити поширення вогню на вище розташований медичний поверх, де знаходились хворі, які не можуть самостійно пересуватися.

Із небезпечної зони персонал та рятувальники фактично на руках винесли 52 людей, переважна більшість яких не могла самостійно пересуватися сходами. Після профілактичного медичного огляду та проведення підтримуючої терапії, яку на місці події проводили 4 бригади швидкої медичної допомоги усі мешканці пансіонату повернулися до своїх кімнат.

Загиблих немає. Незначні опіки лівої ноги отримала 80-річна жінка. Постраждала була госпіталізована.

На час пожежі в пансіонаті знаходилось 10 осіб персоналу та 149 людей похилого віку та інвалідів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100