02.03.2012 13:07   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

У Білорусії хочуть зробити платний вхід до поліклінік

У Білорусії хочуть зробити платний вхід до поліклінік

КИЇВ. 2 березня. АМН. Віце-прем'єр Білорусії Анатолій Тозік пропонує ввести плату за відвідування поліклінік, щоб вирішити проблему черг, повідомляє РІА "Новини".

"Ви говорите, що треба щось робити з чергами в поліклініках. У нас в середньому на одного жителя припадає понад 13 відвідувань поліклінік на рік, а в сусідніх країнах зовсім інша статистика - 6 або 6,5 на одного жителя", - сказав він.

"Давайте введемо плату в розмірі 5000 рублів (близько 0,6 долара) за відвідування поліклініки. Навіть якщо помножити 5000 рублів на середній показник по кількості відвідувань, то за рік вийде невелика сума", - сказав Тозік.

"Зате когось навіть така символічна плата, можливо, змусить замислитися: а чи дійсно потрібно звертатися в поліклініку?", - додав він.

Своєю пропозицією білоруський віце-прем'єр "зірвав овації залу".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100