02.03.2012 13:03   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

На Луганщині визначать депресивні регіони

На Луганщині визначать депресивні регіони

КИЇВ. 2 березня. АМН. На Луганщині розпочали підготовчий етап роботи щодо надання статусу депресивності окремим регіонам області. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації, передає АМН.

В області чимало регіонів, які постраждали внаслідок закриття вугільних підприємств, тому наразі там збирають інформацію щодо їхнього соціально-економічного стану. До Міністерства енергетики та вугільної промисловості України надіслали лист з переліком постраждалих населених пунктів.

"З прийняттям Закону "Про стимулювання розвитку регіонів" слово "депрепресивність" перестає бути синонімом слова "занепад". Тепер це може стати поштовхом до розвитку території, адже цей закон дозволяє залучити державне фінансування для стабілізації ситуації в таких містах, як Кіровськ", - стверджує голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100