02.03.2012 13:12   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Українці майже всі гроші витрачають на їжу та одяг

Українці майже всі гроші витрачають на їжу та одяг

КИЇВ. 2 березня. АМН. Українці витрачають на їжу та одяг майже 80% своїх зарплат, і лише десяту частину доходів можуть заощадити на майбутнє, такі дані повідомили у Державному комітеті статистики, повідомляє ВВС.

Аналіз витрат громадян за останні три місяці 2011 року продемонстрував, що ще 6,4% своїх доходів люди витрачали на сплату податків, приміром - податок на нерухомість.

За підрахунками зарплата становить лише 40% з усіх доходів українців. Ще третина - це соціальні виплати, 4,7% - доходи від банківських депозитів, облігацій, акцій та іншої власності. Решту грошей українці отримують з інших джерел, наприклад, здаючи в оренду житло, чи продаючи вирощені на присадибних ділянках продукти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100