02.03.2012 13:32   |   Події
Автор: Анна Білоус

І.Акімова: лікар має лишатися професіоналом за будь-яких умов

І.Акімова: лікар має лишатися професіоналом за будь-яких умов

КИЇВ. 2 березня. АМН. Підвищення престижу роботи медиків залишається одним із пріоритетів державної політики. Про це заявила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова під час зустрічі з викладачами та студентами Харківського національного медичного університету. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Щоб працювати на сучасному рівні, необхідно сучасне обладнання. Та яким би воно не було, найважливішою є людина, лікар", – сказала І. Акімова. На її переконання, людина, яка обрала своєю спеціальністю медицину, має лишатися професіоналом за будь-яких умов.

"Зараз, коли ви тільки готуєтеся стати лікарями і перед вами ще довгий шлях, головне – щоб ви зберегли в собі бажання знань і ніякі життєві негаразди і фінансова незадоволеність не похитнули в вас прагнення стати фахівцями і професіоналами", – підкреслила Перший заступник Глави Адміністрації Президента, звертаючись до студентів.

Під час спілкування йшлося також про шляхи розвитку медицини в Україні, зокрема, реалізацію медичної реформи, сімейну та страхову медицину.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100