02.03.2012 13:30   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

В Євпаторії дали воду

В Євпаторії дали воду

КИЇВ. 2 березня. АМН. В Євпаторії відновлено водопостачання. Про це повідомив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов під час робочої поїздки 2 березня. Про це АМН повідомили у прес-службі ГУ інформполітики Ради міністрів АРК.

На сьогодні водою забезпечені 5-поверхові житлові будинки.

"До вечора вода з'явиться на всіх поверхах, включаючи 9-поверхові будинки", - додав глава виконавчої влади автономії.

А.Могильов повідомив, що прийнято рішення замінити найбільш проблемні ділянки магістрального водоводу Чоботарська - Євпаторія пластиковими трубами. "Виділено кошти, вже сьогодні приїжджають фахівці, які готові прокладати пластикові труби, вони міцніші і довговічніші металевих. До початку курортного сезону ми зобов'язані найпроблемніші ділянки замінити", - зазначив він.

Нагадаємо, вранці 25 лютого сталася аварія на магістральному водоводі Чоботарська-Євпаторія (Сакський район). Було виявлено 17 проривів водогону та пошкодження засувки діаметром 300 мм. У цьому зв'язку в терміновому порядку була скликана комісія з питань техногенно - екологічної безпеки та НС. Згідно з протоколом засідання комісії, аварія на магістральному водоводі кваліфікована як надзвичайна ситуація державного масштабу.

29 лютого Кабінет Міністрів України виділив Раді міністрів Криму 101,4 млн грн для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на магістральному водоводі Чоботарська - Євпаторія.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100