02.03.2012 13:40   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Харківщина забезпечена медичною технікою наполовину

Харківщина забезпечена медичною технікою наполовину

КИЇВ. 2 березня. АМН. На 46% від потреби забезпечена Харківщина медичною технікою. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

За словами голови адміністрації Михайла Добкіна, цього вдалося досягти не лише завдяки збільшенню державного фінансування, а й завдяки залученню позабюджетних коштів. 

"Поряд з нарощуванням бюджетного фінансування галузі на 10% до 2 млрд. 235 млн. грн. в 2011 році, ведеться постійна робота із залучення позабюджетних коштів для надання безкоштовної медичної допомоги, насамперед, соціально незахищеним верствам населення. Це укладання договорів соціального партнерства між органами влади, науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України та соціально орієнтованим бізнесом. В області діє 10 таких договорів", - заявив М. Добкін.

Як повідомляв АМН, І.Акімова відкриє перинатальний центр у Харкові вже сьогодні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100