02.03.2012 14:57   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Уряд готовий виділяти додаткові кошти на боротьбу з паводками

Уряд готовий виділяти додаткові кошти на боротьбу з паводками

КИЇВ. 2 березня. АМН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Ужгороді проведе нараду з протидії паводків у Карпатському регіоні. Про це Глава Уряду повідомив на брифінгу під час поїздки до Закарпатської області, повідомили АМН у прес-службі Кабміну.

Він відзначив, що крім керівників Закарпатської області, на нараду запрошені й представники Прикарпаття, Буковини та інших проблемних регіонів, які страждають від підтоплень. Якщо під час наради з’ясується необхідність виділення додаткових коштів, то Уряд готовий на це піти.

"Під час наради я хочу послухати, вивчити ситуацію і, якщо необхідно, виділити додаткові ресурси. Поки що прогнози свідчать про те, що паводок буде звичайним, не аномально високим, тому що запаси снігу у горах не перевищують середньостатистичного рівня», - зазначив Микола Азаров.

У той же час Глава Уряду поставив завдання Міністру надзвичайних ситуацій Віктору Балозі вжити всіх заходів, щоб уникнути людських втрат.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100