02.03.2012 15:00   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Скорочень лікарів в Україні не буде - І.Акімова

Скорочень лікарів в Україні не буде - І.Акімова

КИЇВ. 2 березня. АМН. Як заявила в ході брифінгу за підсумками огляду Харківського регіонального перинатального центру перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, в Україні є велика проблема з кадрами. Тому про скорочення лікарів мови бути не може.

"Побоювання лікарів про те, що десь когось будуть скорочувати я чую не вперше. Ще раз повторюю, що в Україні є велика проблема з кадрами, в тому числі і на рівні високоспеціалізованої допомоги. Це кадри, які працюють вже у передпенсійному віці, і вимагають підтримки та оновлення. Тому про скорочення в Україні лікарів взагалі мови бути не може", - сказала Ірина Акімова.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові відкрився регіональний перинатальний центр.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100