02.03.2012 15:04   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Майже 300 порушень виявили при перевірці продукції тваринного походження

Майже 300 порушень виявили при перевірці продукції тваринного походження

КИЇВ. 2 березня. АМН. У цілому на території України продовжено заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 365 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження, повідомили АМН у прес-службі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Всього під час перевірок задокументовано 294 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 30,4 тисячі грн. Винесено та проконтрольовано виконання 154 інспекторських приписів. Призупинено роботу 18 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 19 матеріалів.

Вилучено з обігу 26530 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства.

Особовим складом ветеринарної міліції на території Луганської області проводяться широкомасштабні заходи щодо боротьби з незаконним обігом продукції тваринного походження у результаті яких затримано 1,5 тонни сала виробництва Росії, що було завезено на територію України без будь-яких документів щодо засвідчення якості та безпеки і призначалося для подальшої реалізації приватному підприємцю з міста Донецька. Наразі проводиться дослідча перевірка.

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Донецької області викрито факт несанкціонованого забою 40 голів свиней.

Працівниками ветеринарної міліції Донецької області під час перевірки забійного цеху, розташованого у м. Донецьк, встановлено факт забиття та переробки 40 голів свиней, які надійшли без жодних документів щодо їх походження. У холодильних камерах забійного пункту вилучено з обігу 6178 кг м’яса свинини, яке зберігалося без будь-яких документів про її якість та безпеку. У ході розслідування встановлено факт фальсифікації ветеринарних документів наданих у подальшому власником тварин. Матеріали по факту зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Проводиться перевірка.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100