02.03.2012 15:07   |   Події
Автор: Наталя Казакова

На Донеччині близько 19 тис. хворих на грип та ГРВІ

На Донеччині близько 19 тис. хворих на грип та ГРВІ

КИЇВ. 2 березня. АМН. За останній звітній тиждень на Донеччині було зареєстровано 18844 хворих на грип та ГРВІ. Про це АМН повідомили у прес-службі Донецької СЕС.

Показник захворюваності склав 42,8 випадки на 10 тис. населення, що вище попереднього тижня на 18,2%, але нижче аналогічного періоду минулого року на 46,5%.

Показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні області.

В області госпіталізовано 718 хворих, у т.ч. дітей віком до 17 років – 596 (83,0%). Летальних випадків серед хворих на грип та ГРЗ не зареєстровано.

Моніторинг за станом епідемічної ситуації та проведення профілактичних заходів триває.

Нагадаємо,за прогнозами МОЗ України у зв'язку із зміною погодних умов: потеплінням, збільшенням вологості, - збільшується вірогідність зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100