02.03.2012 15:22   |   Події
Автор: Наталя Казакова

О.Попов особисто перевірив дитячу лікарню

О.Попов особисто перевірив дитячу лікарню

КИЇВ. 2 березня. АМН. Голова КМДА особисто проінспектував Дитячу поліклініку №1 у Дніпровському районі столиці. Про це АМН повідомили у прес-службі КМДА.

Без попередження та попередніх домовленостей очільник КМДА відвідав Дитячу поліклініку №1. Саме щодо цієї установи за телефоном Call-центру та особисто Олександру Попову надійшло чимало скарг від киян щодо недотримання температурного режиму.

"Про які глобальні зміни чи світовий рівень можна говорити, якщо у нас хворі діти змушені чекати прийому у приміщенні, де температура 12 градусів. Не кажучи вже про те, що лікарі весь цей час змушені були працювати в таких умовах. Будівля поліклініки в аварійному стані. А значить її потрібно терміново ремонтувати", – наголосив Попов.

Під час перевірки поліклініки Олександр Попов поспілкувався з мамами її маленьких пацієнтів та лікарями закладу.

Голова КМДА, пообіцяв посприяти їм у вирішенні кадрової проблеми поліклініки, адже, нині тут не вистачає щонайменше 30% лікарів та загалом підтримувати педіатрію.

Нагадаємо, через тріщини у фасаді, та аварійний стан приміщення, збудованого ще у 80-тих роках минулого століття, температура повітря в поліклініці зрідка піднімалась вище 12 градусів взимку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100