02.03.2012 16:10   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

До кінця 2014 в Україні створять мережу сучасних перинатальних центрів – І.Акімова

До кінця 2014 в Україні створять мережу сучасних перинатальних центрів – І.Акімова

КИЇВ. 2 березня. АМН. Концепція розбудови в Україні перинатальних центрів у рамках національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства" передбачає завершення цієї роботи до кінця 2014 року. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Ми розраховуємо, що фінансові можливості Державного бюджету будуть розширені, що місцеві ради виходитимуть на той рівень співфінансування, який ми закладали в Концепцію перинатальних центрів. Сподіваємося, що ініціатива зі створення опікунських рад допоможе залучити і увагу, і фінансові ресурси місцевих меценатів, які допоможуть нам вирішити це завдання швидше… У Концепції це планувалося зробити до кінця 2014 року", – заявила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові відкрився регіональний перинатальний центр. Також перинатальні центри існують в Києві та Кіровограді.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100