02.03.2012 16:21   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Для видачі ліцензій аптекам створено прозорий механізм – Держлікслужба

Для видачі ліцензій аптекам створено прозорий механізм – Держлікслужба

КИЇВ. 2 березня. АМН. Держлікслужбою розроблено нормативний акт, яким створюється чіткий та прозорий механізм перевірки, яка передуватиме видачі ліцензії для аптек та виробників ліків. Про це АМН повідомили у прес-службі Держлікслужби.

Як відомо, ліцензія на виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами видається після здійснення перевірки наявності матеріально-технічної бази та кваліфікованого персоналу, необхідних для забезпечення виконання Ліцензійних умов.

З метою реалізації зазначеної вимоги Закону Державною службою України з лікарських засобів розроблено проект Порядку перевірки перед видачею ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, який повинен бути затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України.

Відтак, при проведенні перевірки заявник має право ознайомлюватись з результатами перевірки, надавати свої зауваження до акту, отримати один примірник акту перевірки.

Прийняття проекту Порядку скоротить час на оформлення документів для отримання ліцензії, оскільки Порядок передбачає, що перевірка повинна бути проведена не пізніше шостого робочого дня від дати подачі підприємством заяви на отримання ліцензії або її копії.

Окрім того, форми актів перевірок, які затверджуються розробленим Порядком, мають чіткий вигляд, потребують мінімум часу на їх заповнення та унеможливлюють неоднозначне тлумачення результатів перевірки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100