02.03.2012 16:23   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Ю.Павленко ознайомився з роботою Черкаської дитячої лікарні

Ю.Павленко ознайомився з роботою Черкаської дитячої лікарні

КИЇВ. 2 березня. АМН. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, перебуваючи з робочою поїздкою в Черкаській області, ознайомився з роботою обласної дитячої лікарні. Про це АМН повідомили у прес-службіглави держави.

Дитяча лікарня впродовж 20 років була довгобудом і тільки в квітні 2011 року була офіційно відкрита, за участю Президента України Віктора Януковича. Це єдиний дитячий медичний заклад, який введено в дію за часи Незалежності України. В лікарні надається висококваліфікована спеціалізована стаціонарна і поліклінічна (консультативна) медична допомога дитячому населенню області. Також діє консультативна дитяча поліклініка, яка розташована у сучасному приміщенні, оснащена необхідною діагностичною апаратурою.

Юрій Павленко ознайомився з роботою медичного закладу, оглянув відділення та лікувальні кабінети. В ході відвідування також поспілкувався з керівництвом та медичним персоналом лікарні, зустрівся з їхніми маленькими пацієнтами. Відзначивши високий рівень надання медичної допомоги в лікарні, Юрій Павленко висловив переконання, що це найкраща дитяча лікарня в Україні.

Довідка: У 2012 році при підтримці облдержадміністрації та Головного управління охорони здоров`я та медицини катастроф у обласній дитячій лікарні заплановано удосконалення, розширення та покращення матеріально-технічної бази закладу, шляхом організації та відкриття: бактеріологічної лабораторії; реабілітаційного центру для дітей з ураженнями центральної нервової системи, ортопедо-травматологічною та пульмонологічною патологією; кабінету "Клініка дружня для молоді"; обласного центру грудного вигодовування; операційної на базі відділення новонароджених та недоношених дітей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Інші новини за темою:

09.06.2015 23:42
09.06.2015 23:40
09.06.2015 23:30
04.06.2015 23:27
04.06.2015 23:25
04.06.2015 23:20

Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100