02.03.2012 16:37   |   Події
Автор: Анна Бельдій

На грип та ГРВІ стали хворіти на 13% більше – СЕС

На грип та ГРВІ стали хворіти на 13% більше – СЕС

КИЇВ. 2 березня. АМН. Показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України, але рівень захворюваності зріс на 13 %. Про це АМН повідомили у Центрі грипу та ГРВІ

Усього за дев’ятий тиждень захворіло на грип та ГРВІ 200 919 осіб, із них госпіталізовано 7 167 осіб (3,6 % - від загальної кількості хворих), серед госпіталізованих 76,8 % становлять діти. Показник захворюваності дорівнює 43,9 випадків на 10 тис. населення, що на 13,0 % більше ніж за минулий тиждень.

Серед дитячого населення зареєстровано 131 088 випадків захворювань на грип та ГРВІ (65,2 % від числа всіх захворілих), інтенсивний показник становить 162,2 на 10 тис. дитячого населення України, це на 22,4 % більше ніж за минулий тиждень.

За звітний тиждень летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній. За 9 тиждень 2012 року вакциновано від грипу 920 осіб, що на 18,6 % більше ніж на минулому тижні. Загальна кількість вакцинованих проти грипу за епідсезон складає 397 264 або 0,87 % від населення України. У цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року. Держсанепідслужба України наголошує, що у зв’язку із зміною погодних умов (потепління, збільшенням вологості) збільшується вірогідність росту захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, тому рекомендує вакцінуватися та дотримуватись правил загальної гігієни.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100