02.03.2012 16:53   |   Події
Автор: Юліана Матусова

І. Акімова: проект "Нове життя" робить особливий акцент на кадрах

І. Акімова: проект "Нове життя" робить особливий акцент на кадрах

КИЇВ. 2 березня. АМН.  В рамках проекту «Нове життя» перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова повідомила, що створення хороших умов і надання обладнання – це важлива, але не єдина складова частина, головне – це підготовка хороших професіоналів. Про це повідомило Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

За її словами, завдання Національного проекту «Нове життя» – не тільки відкриття в 27 областях України перинатальних центрів, функцією яких буде надання високоспеціалізованої медичної допомоги, а й бути навчальним центром для лікарів, які працюють у всій області.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові відкрився регіональний перинатальний центр. Також перинатальні центри існують в Києві та Кіровограді.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100