02.03.2012 16:58   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

МВС збирається боротися з розповсюдженням наркотиків у інтернеті

МВС збирається боротися з розповсюдженням наркотиків у інтернеті

КИЇВ. 2 березня. АМН. Фахівці Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС провели ґрунтовний аналіз службової діяльності органів внутрішніх справ щодо боротьби з наркозлочинністю. Як стало відомо, правоохоронці невдоволені досягнутими результатами в цій протиправній сфері, оскільки були виявлені суттєві недоліки в роботі правоохоронців. Про це кореспонденту АМН повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю МВС.

"Ділки наркобізнесу створюють небезпечні схеми постачання наркотиків в Україну. У своїй злочинній діяльності зі збуту наркотичного зілля вони все частіше використовують банківські системи, усесвітню мережу Інтернет і мобільний зв’язок. При цьому зловмисники заробляють мільйони на людському горі", – повідомляє прес-служба відомства.

"Відтак, аби ефективніше протистояти наркозлочинності, у МВС впроваджуються нові критерії оцінки діяльності працівників міліції в цій сфері. Вони насамперед базуються не на кількісних показниках, а на реальній роботі з викриття організованих злочинних угруповань, які займаються збутом наркотичних засобів. Надалі особлива увага приділятиметься вирішенню проблеми розповсюдження наркотиків через мережу Інтернет і в навчальних і розважальних закладах тощо", – додають у правоохоронному відомстві.

Правоохоронці також наголошують, що у 2011 році органи внутрішніх справ виявили 53,2 тис. злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, із яких 19 тис. тяжких та особливо тяжких злочинів. Задокументовано 16,3 тис. фактів збуту наркотиків. Саме за цей вид злочину до кримінальної відповідальності притягнуто 7,5 тис. людей, які збували заборонені наркопрепарати. Усі матеріали справ направлено до судів. Із незаконного обігу правоохоронці вилучили також понад 11 тонн наркотичних речовин.

"Урожайним на виявлення наркотиків є, на жаль, і цей рік. Під час здійснення оперативно-розшукових заходів проведено 1,1 тис. оперативних закупок і 30 контрольованих поставок наркозасобів. Результатом стало порушення 4,9 тис. кримінальних справ, у тому числі 1,8 тис. – за збут наркотиків, за якими викрито 536 наркозбувачів. Підрозділами міліції викрито також 13 організованих злочинних наркоугрупувань. У наркозлочинців вилучено та накладено арешт на майно і кошти на загальну суму понад 2,8 млн грн", – підсумовують правоохоронці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100