02.03.2012 17:04   |   Події
Автор: Наталя Казакова

На Закарпатті готуються до паводків

На Закарпатті готуються до паводків

На Закарпатті готуються до паводків
І перевірять, що загрожує здоров'ю населення.
КИЇВ. 2 березня. АМН. Головний державний санітарний лікар України Анатолій Пономаренко зустрівся із Головним державним санітарним лікарем Закарпатської області Володимиром Марковичем, задля обговорення готовності відповідних служб до весняних паводків. Про це АМН повідомили у прес-службі МОЗ України.

У ході робочої зустрічі була обговорена готовність Закарпатської області, як регіону підвищеного ризику, до повеневих ускладнень, стан санітарно-освітнього, матеріально-технічного та кадрового забезпечення регіону у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з повенями.

"З урахуванням погодних умов та можливого погіршення ситуації в області проводиться велика та відповідальна робота фахівців щодо діагностики природного середовища та аналізу факторів, які можуть шкідливо впливати на стан здоров'я населення", - окреслив ситуацію в регіоні Володимир Маркович.

Анатолій Пономаренко зі своєї сторони наголосив на посиленні контролю за повеневою ситуацією з боку Санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100