02.03.2012 18:14   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

С.Тігіпко: виплати інвалідам війни зросли майже на третину

С.Тігіпко: виплати інвалідам війни зросли майже на третину

КИЇВ. 2 березня. АМН. Підвищення виплат інвалідам війни - це важливий крок у поліпшенні соціального захисту цієї категорії громадян. Про це заявив сьогодні Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час зустрічі з представниками Української Спілки ветеранів Афганістану. Про це АМН повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

Віце-прем'єр зазначив, що у порівнянні з груднем минулого року середній розмір виплат інвалідам війни зріс на 31,3% і склав 2 927 гривень у лютому 2012 року (у грудні 2011 року середній розмір таких виплат становив 2 229 гривень).

«Це найбільш значне підвищення виплат за часи незалежності України для інвалідів та ветеранів війни, у тому числі і учасників бойових дій. В цілому виплати інвалідам та ветеранам війни будуть підвищуватися протягом цього року чотири рази», - зазначив Сергій Тігіпко.

Так, за словами урядовця, середній розмір пенсій інвалідів, прирівняних до інвалідів Великої Вітчизняної війни, в 2012 році зріс з 2 232 до 3 095 гривень. При цьому пенсії інвалідів першої групи збільшились з 2 424 до 3 180, другої - з 2 445 до 3 568, третьої - з 1 937 до 2 515 грн.
Віце-прем'єр-міністр зазначив, що потрібно розглянути можливість збільшення виплат сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій. Важливою проблемою, яку необхідно вирішити найближчим часом, урядовець також назвав забезпечення інвалідів житлом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100