02.03.2012 19:17   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Американцям запропонували скласти карту своїх статевих контактів

Американцям запропонували скласти карту своїх статевих контактів

КИЇВ. 2 березня. АМН. У Штатах стартувала акція, покликана підвищити обізнаність населення щодо незапланованої вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом. Про це пишуть західні ЗМІ.

Для цього в рамках кампанії "Where did you wear it" ("Де ви його надягали") завдяки технології QR-кодування товарів буде складена так звана карта захищеного сексу.

Звичайно за допомогою подібного коду, легко зчитує смартфонами, продавець розміщує додаткову інформацію про товар, включаючи відомості про бонуси. Даний підхід вирішили використовувати співробітники агентства Parenthood of the Great Northwest.

Вони роздали групі добровольців 55000 презервативів з QR-кодами на упаковці. Коли презерватив використовувався за призначенням, люди повинні були відзначити цей факт на інтерактивній карті, що відбиває не тільки приблизне розташування, але і час. Також учасники кампанії могли на сайті карти залишити свій коментар і поставити оцінку.

На думку авторів акції, даним чином молодь зрозуміє, наскільки поширені захищені статеві контакти. Про те, як інтерактивна карта вплинула на статистику незахищеного сексу, поки не повідомляється.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100