02.03.2012 21:52   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

До загублених на Ельбрусі українців російські рятувальники дістануться тільки зранку

До загублених на Ельбрусі українців російські рятувальники дістануться тільки зранку

КИЇВ. 2 березня. АМН. До загубленої на г. Ельбрус групи українських альпіністів рятувальники МНС Росії дістануться лише зранку. Справа в тому, що українці загубилися на висоті 5 200 м, а від позначки 3 700 м рятувальники підніматимуться уверх пішки. Про це АМН повідомило джерело у ГУ МНС по Кабардино-Балкарії РФ.

" Рятувальник вже виїхали на місце події. Повідомлення про те, що на горі загубилися люди, поступило від альпіністки з Дніпропетровська. Разом з нею знаходяться двоє громадян України з Харкова. Рятувальники дістануться до них швидше за все до ранку завтрашнього дня", -повідомило джерело.

Як повідомляв АМН, рятувальники ведуть пошуки групи альпіністів з України, які заблукали в горах Приельбрусся.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100