02.03.2012 22:40   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Список факторів ризику пов'язаних з ВІЛ розширять

Список факторів ризику пов'язаних з ВІЛ розширять

КИЇВ. 2 березня. АМН. Згідно з останньою ініціативою "ВІЛ в Європі", пропонується розширити список факторів ризику, пов'язаних з ВІЛ, повідомляє Xinhua. Копенгагенські експерти, які стоять за ініціативою, констатують: ВІЛ-позитивні в Європі довгий час живуть, навіть не підозрюючи, що вони є носіями інфекції. Хвороба діагностують лише тоді,  коли імунітет пацієнтів остаточно знижується.

Міжнародне вишукування показало: хвороби, включаючи оперізувальний герпес і деякі форми раку, необхідно сприймати як показники можливої ​​наявності ВІЛ. Спираючись на виявлення даних хвороб, медикам вдасться виявити ВІЛ-позитивних, навіть не підозрюють про свій діагноз.

На даний момент вже існує список хвороб, за якими можна розпізнати СНІД. Всі перераховані недуги пов'язані з ослабленим імунітетом, коментує професор Йенс Лундгрен з Копенгагенського університету.

За останні роки експерти досліджували зв'язок восьми нових захворювань і прихованої ВІЛ-інфекції в ході обстеження 3588 осіб. У число підозрілих хвороб увійшли не тільки оперізуючий герпес і анальний рак, але гепатит В і С. Згідно ЮНЕЙДС, близько 2,5 мільйонів європейців мають ВІЛ, але до 900000 осіб не знають про це. А 50% ВІЛ-позитивних дізнаються про діагноз занадто пізно.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100