03.03.2012 11:46   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Українські альпіністи збилися з маршруту під час сходження на Ельбрус

Українські альпіністи збилися з маршруту під час сходження на Ельбрус

КИЇВ. 3 березня. АМН. Учора близько 21:00 за московським часом старший української групи альпіністів запросив допомогу рятувальників, оскільки через складні погодні умови його група збилася з маршруту на горі Ельбрус на висоті 5 200 м.

Група складається з 3 громадян України – двох жителів Дніпропетровська та одного мешканця Харкова.

З туристичної бази м. Тирниауз на допомогу українським альпіністам вирушила пошуково-рятувальна група МНС Росії. Станом на 07:00 3 березня пошукові роботи тривають. Між пошуковою групою та групою альпіністів встановлено мобільний зв’язок.

МНС України організувало взаємодію з територіальним центром МНС Росії в Кабардино-Балкарії та Генеральним Консульством України в Ростові-на-Дону. Ситуація знаходиться під контролем МНС України та Консульської служби МЗС України.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100