03.03.2012 13:02   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Майже мільйон людей на планеті врятовано завдяки співпраці ТБ і ВІЛ служб - ВОЗ

Майже мільйон людей на планеті врятовано завдяки співпраці ТБ і ВІЛ служб - ВОЗ

КИЇВ. 3 березня. АМН. За оцінками, завдяки покращеній співпраці між службами ТБ та ВІЛ, спрямованої на захист людей з ВІЛ від туберкульозу, за шість років у світі врятовано 910 тис. людських життів - про це свідчать випущені вчора глобальні дані про вплив на здоров'я, повідомили АМН в прес-службі ВООЗ.

Вчора в цілях закріплення успішного використання початкового керівництва в області ТБ і ВІЛ Всесвітня організація охорони здоров'я випустила оновлену глобальну політику щодо співробітництва в галузі профілактики, діагностування та лікування ТБ і ВІЛ. Туберкульоз є однією з основних причин смерті людей з ВІЛ.

З тих пір, як в 2004 р. ВООЗ запропонувала первісне керівництво про співпрацю між службами ТБ та ВІЛ, число людей з ВІЛ, перевірених на ТБ, зросла майже в 12 разів - майже з 300 тис. в 2005 р. до понад 2,3 мільйона людей в 2010 році. Число протестованих на ВІЛ пацієнтів з ТБ зросла в 5 разів - з 470 тис. в 2005 р. до понад 2,2 мільйона чоловік в 2010 році.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100