03.03.2012 12:27   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

32 гірники загинули цього року в Україні

32 гірники загинули цього року в Україні

КИЇВ. 3 березня. АМН. Від початку 2012 року на гірничо-видобувних шахтах України загинули 32 гіники. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови Держгірпромнагляду України Віктор Шайтан.

" У 2012 році на вугільних підприємствах України загинуло 32 гірники. Це на 16 чоловік більше, ніж за відповідний період минулого року. 13 гірників загинуло на вугільних підприємствах, які підпорядковані Міненерговугілля, а 19 гірників загинуло на підприємствах недержавної форми власності. Майже 95% випадків – це організаційні причини. Технічних ніяких причин немає. Це недбалість самих працівників", - зазначив. В.Шайтан.

Нагадаємо, 27 лютого у м. Сверловськ на шахті ім. Свердлова ДЕТК "Свердловськ -Антрацит" у підземних виробках загинув шахтар через порушення правил техніки безпеки. Загиблий випав з потягу під час руху і був смертельно травмований.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100