03.03.2012 20:01   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Більше половини країн світу тестують на ВІЛ хворих туберкульозом

Більше половини країн світу тестують на ВІЛ хворих туберкульозом

КИЇВ. 3 березня. АМН. Наразі більш ніж в 100 країнах проводиться тестування половини пацієнтів з ТБ на ВІЛ. Особливо помітний прогрес простежується в Африці, де число країн, що тестують більше половини своїх пацієнтів з ТБ на ВІЛ, зросло з 5 в 2005 р. до 31 в 2010 році. Про це АМН повідомили в прес-службі ВООЗ.

Проте ще багато що належить зробити, йдеться в повідомленні. За п'ятирічний період число пацієнтів, коінфікованих ТБ та ВІЛ, які отримують АРТ, поступово зросло з 36% до 46%. Потрібні подальші зусилля в цій галузі для забезпечення того, щоб всі пацієнти з ТБ, що живуть з ВІЛ, отримували АРТ, необхідну для порятунку життя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100