03.03.2012 17:32   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

У Дніпропетровській області успішно реалізується Національний проект „Нове життя”

У Дніпропетровській області успішно реалізується Національний проект „Нове життя”

КИЇВ. 3 березня. АМН. У Дніпропетровській області успішно реалізується Національний проект „Нове життя”, який здійснюється під патронатом Президента України Віктора Януковича. Про це губернатор Олександр Вілкул повідомив під час підсумкової колегії головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, повідомили АМН у прес-службі відомства.

Нагадаємо, у рамках Національного проекту "Нове життя" у 2011 році у Кривому Розі був відкритий міжрайонний перинатальний центр, який розрахований на 76 ліжко-місць і приймає 3000 пологів на рік. 1 червня 2012 року у Дніпропетровську буде відкритий другий в області перинатальний центр. Він розрахований на 89 ліжко-місць та 4000 пологів на рік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100