03.03.2012 18:29   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

13 нових реанімобілів закупили у Дніпропетровщині

13 нових реанімобілів закупили у Дніпропетровщині

КИЇВ. 3 березня. АМН. Із 1 січня 2012 року на Дніпропетровщині діє Єдина для всієї області система роботи швидкої допомоги, яка передбачає принцип екстериторіальності. повідомили АМН в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Це означає, що на виклик приїжджає швидка з найближчого пункту базування незалежно від місцезнаходження пацієнта. Раніше, приміром, швидка з Дніпропетровського району не могла виїхати на виклик у Магдалинівський район.

У 2011 році було закуплено 13 нових сучасних реанімобілів. За кошти місцевих бюджетів придбано обладнання для машин швидкої медичної допомоги на суму 772 тис грн. У 2012 році передбачено придбання ще 90 автомобілів швидкої допомоги марок Peugeot і Ford. З них перші 13 автомобілів вже прибули в область і після оформлення документів будуть передані Центрам швидкої медичної допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100