03.03.2012 14:02   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

У Луганську створять центр безпеки вугільних підприємств – Держгірпромнагляд

У Луганську створять центр безпеки вугільних підприємств – Держгірпромнагляд

КИЇВ. 3 березня. АМН. Держава виділила 30 млн грн на створення центру безпеки вугільних підприємств. Про це під час прес-конференції в медіа-холі АМН сказав перший заступник Голови Держгірпромнагляду України, голова Комісії з розслідування причин групового нещасного випадку на шахті "Північна" ДП "Дзержинськвугілля" Віктор Шайтан.

За його словами, виділено 30 млн грн на створення центру безпеки, який буде розташований в Луганську. "Цей центр безпеки буде зводити до себе всю інформацію з тих підприємств, на яких встановлено систему УТАС", - сказав В.Шайтан.

Він зазначив, що в цьому центрі будуть працювати фахівці Держгірпромнагляду, які зможуть впливати на той чи інший процес, якщо будуть бачити, що ситуація є критичною.

"Цей диспетчер зможе втрутитись у виробничій процес та зупинити його аби уникнути тієї чи іншої аварії …Ми говоримо про те, що інженерно-технічний персонал на тому чи іншому підприємстві не дотримується (правил безпеки – Ред.) хоча вони прописані, тому потрібна третя сторона яка в час-пік, в час "Ч" зможе виключити те чи інше обладнання та уникнути аварії", - додав він.

На уточнююче запитання, звідки держава буде брати кошти на повне оснащення Центру, адже 30- млн явно не вистачить, В.Шайтан повідомив, що Україна має домовленості про фінансування центру з боку американських партнерів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100