03.03.2012 14:31   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

"Молочний" конфлікт з Білорусією триватиме не менше місяця - Держветслужба

"Молочний" конфлікт з Білорусією триватиме не менше місяця - Держветслужба

КИЇВ. 3 березня. АМН. Аби владнати "молочний" конфлікт з Білорусією, може знадобитися не менше 3-4 тижнів. Про це на прес-конференції повідомив Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк, передає кореспондент АМН.

"Якщо серйозно працювати без ультиматумів над проблематикою, то, я думаю, у 3-4 тижні можна вкластися, аби ця проблема була підведена до того, що вона буде вирішуватися належним чином, або ж вони на сьогодні не здатні її вирішувати", - сказав І.Бісюк.

І.Бісюк додав, що Україна не піддаватиметься на ультиматуми з боку Білорусії та не дозволить ввозити на територію України молокопродукти з антибіотиками.

Нагадаємо, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України з 1 березня 2012 року тимчасово призупинила ввезення на територію України молока та молочних продуктів з Республіки Білорусь.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100