03.03.2012 18:05   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

"Позичте Вашу ногу" - нова акція від ООН

"Позичте Вашу ногу" - нова акція від ООН

КИЇВ. 3 березня. АМН. "Позичте Вашу ногу" - так називається нова глобальна кампанія, покликана привернути увагу до актуальності мінної небезпеки, повідомили АМН в прес-службі ООН.

Старт цієї ініціативи було дано в Женеві за підтримки ООН, Міжнародної кампанії по забороні наземних мін та Міжнародного комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Організатори акції запрошують усіх небайдужих до людських страждань 4 квітня в День боротьби з протипіхотними мінами закатати штанину в знак солідарності з жертвами підривів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100