03.03.2012 16:25   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Бізнес Сумщини вкладатиме гроші у медицину

КИЇВ. 3 березня. АМН. Минулого року в рамках соціально-економічних угод додатково на розвиток громад було залучено 34 мільйони гривень. Про це розказав голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь, повідомили АМН у прес-службі сумської ОДА.

"Соціально відповідальний бізнес – основа розвитку села. Інвестори, які працюють на землі, мають дбати про розвиток територій. Сьогодні влада разом з бізнесом працює над розбудовою інфраструктури сільської місцевості, створює належні умови для життя людей", - зазначив Юрій Чмирь.

Цього року, за словами голови облдержадміністрації, представники бізнесу заявили про готовність вкласти в розбудову села 60 мільйонів гривень. Ці кошти будуть спрямовані на вирішення нагальних проблем територіальних громад, зокрема, на ремонт бюджетних установ, модернізацію фельдшерсько-акушерських пунктів, будівництво водогонів та газифікацію сіл.

Серед яскравих прикладів співпраці влади та бізнесу голова облдержадміністрації назвав акцію, яка розпочалася у 2010 році - "Подаруй селу швидку допомогу". В її рамках 12 центральних районних лікарень Сумщини отримали 17 карет "швидкої допомоги". На цей рік заплановано придбати ще 23 автомобілі.

Джерело: АМН