03.03.2012 16:40   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Участь у "Новому Житті" дозволить Луганщині збудувати обласний перинатальний центр в термін

Участь у "Новому Житті" дозволить Луганщині збудувати обласний перинатальний центр в термін

КИЇВ. 3 березня. АМН. Участь у національному проекті "Нове Життя" дозволить побудувати Луганський обласний перинатальний центр в термін, а також удвічі знизити загрозу материнської та малюкової смертності на Луганщині. Про це заявив начальник головного управління охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації Павло Малиш. повідомили АМН у прес-службі Луганської ОДА.

Одним з основних напрямків Програми реформування охорони здоров'я Луганської області на 2011-2014 роки є Концепція розвитку перинатальної допомоги.

"Вже сьогодні ми проводимо серйозну роботу з втілення Концепції в життя, і це дозволило нам знизити рівень малюкової смертності нижче середнього по Україні", - сказав П.Малиш.

За його словами без створення обласного перинатального центру подальший прогрес у цьому питанні неможливий.

Нагадаємо, що будівництво перинатального центру на базі Луганської обласної клінічної лікарні розпочато в 2011 році.

"Ми повинні зробити все можливе і неможливе, щоб перинатальний центр завершити вже в 2012-му", - заявив нещодавно голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк. Це на рік раніше, ніж планувалося.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100