04.03.2012 12:18   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Візит до стоматолога вбив жінку

Візит до стоматолога вбив жінку

КИЇВ. 4 березня. АМН. Відвідування стоматолога стало причиною смерті 82-річної жінки, повідомляють італійські ЗМІ.

Вбила жінку хвороба легіонерів - її вірус був виявлений у воді, якою користувався лікар.

Хвороба легіонерів - це гостре інфекційне захворювання, що характеризується лихоманкою, ураженням легень, центральної нервової системи, системи травлення та загрожує синдромом поліорганної недостатності. Виявивши її бактерії у воді, що подається в кабінет стоматолога, експерти були неприємно вражені, бо до цього випадку вважалося, що передаються патогени тільки по системах вентиляції.

Тепер епідеміологам доведеться міняти свій погляд на інфекцію. У свою чергу представники Національної італійської системи охорони здоров'я повідомляють, що померла пацієнтка була єдиною жертвою: інших постраждалих від хвороби легіонерів не виявлено.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100