04.03.2012 12:38   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Українські жінки швидко старіють

Українські жінки швидко старіють

КИЇВ. 4 березня. АМН. Вік середньостатистичної представниці слабкої статі в Україні перевищує критичну планку сорока років. Про це пишуть російські ЗМІ.

Більш точні цифри дає офіційна статистика, згідно з якою вік середньостатистичної українки становить 42,7 років. Між тим, ще на початку 90-х років цей показник становив близько 38 років.

Вперше українки виходять заміж в 20-24 роки, показало дослідження. Кожна жінка, в середньому, народжує 1,2 дитини. Середня тривалість жінок в Україну - 74,8 року (чоловіків - 64,3 року). Основними причинами смерті українок стають серцеві хвороби і рак.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100