04.03.2012 13:52   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

На Ельбрусі знайшли мертву українку

На Ельбрусі знайшли мертву українку

КИЇВ. 4 березня. АМН. На Ельбрусі на висоті 4700 метрів над рівнем моря близько 2 годин тому рятувальниками виявлено тіло української альпіністки Марини Хітряковой, одного українця знайдено живим, пошуки ще дного тривають. Про це АМН повідомили у прес-службі Головного управління МНС Росії по КБР.

Нагадаємо, старший української групи альпіністів (група складається з 3 осіб, громадян України: з м. Дніпропетровськ – 2 особи, з м. Харків – 1 особа), яка на території Кабардино-Балкарії здійснює сходження на гору Ельбрус (висота – 5 тис. 642 м) та через складні погодні умови на висоті 5 тис. 200 м збилася з маршруту, запросив допомогу. Група альпіністів зареєстрована, сходження заплановано провести з 26 лютого по 4 березня 2012 року. З туристичної бази м. Тирниауз на допомогу українським альпіністам вирушила пошуково-рятувальна група МНС Російської Федерації. МНС України організовано взаємодію з територіальним центром МНС Російської Федерації в Кабардино-Балкарії та Генеральним Консульством України в Ростові-на-Дону.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100