04.03.2012 16:40   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Міській голова Тернополя тиждень перебуватиме на стаціонарному лікуванні

Міській голова Тернополя тиждень перебуватиме на стаціонарному лікуванні

КИЇВ. 4 березня. АМН. Міській голова Тернополя Сергій Надал перебуває на стаціонарному лікуванні. Про це АМН повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради Катерина Калуш.

"Наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні і проходитиме лікування ще десь протягом наступного тижня", - повідомила К.Калуш.

За її словами, С.Надал потрапив до лікарні у п’ятницю, одразу після прямого ефіру, під час якого йому стало погано.

Як зазначила К.Калуш, мер приїхав на прямий ефір з лікарні, де проходив лікування у зв’язку з тим, що досить тривалий час почувався погано, жалівся на тиск та запаморочення.

Згідно закону, на час, поки С.Надал не зможе виконувати обов’язки міського голови Тернополя, виконання цих обов’язків покладається на секретаря міської ради.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася інформація, що мер Тернополя С.Надал з’явився у студію місцевої телерадіокомпанії, де відбувалося пряме включення для однієї з всеукраїнських радіостанцій, у нетверезому стані. Як стверджують очевидці мер часто запинався та повторював одні й ті самі слова.

Невідомо чи перебував мер у нетверезому стані, чи йому дійсно стало погано, але інформація про діагноз за яким проходить лікування міський голова не оголошується.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100