05.03.2012 09:43   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Києві відбудеться семінар Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин

У Києві відбудеться семінар Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин

КИЇВ. 5 березня. АМН. З 6 по 8 березня 2012 року у Києві відбудеться семінар дня національних координаторів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) з благополуччя тварин.  Про це АМН повідомили у прес-службі Держветфітослужби.

Участь у семінарі візьмуть 38 учасників з них 6 делегатів МЕБ, представники ГД САНКО, Наукового інституту зоопрофілактики (IZS Терамо).

Під час форуму буде обговорено регіональну стратегію МЕБ з благополуччя тварин, розглянуте законодавство ЄС та досвід європейських країн у цій галузі, питання міжнародної торгівлі та стандарти благополуччя тварин МЕБ.

Довідково: необхідність боротьби з хворобами тварин на глобальному рівні призвела до створення Міжнародного управління по боротьбі з епізоотіями. МЕБ є міжурядовою організацією, відповідальною за поліпшення здоров'я тварин у всьому світі. В 2011 році до складу МЕБ входили 178 територій і країн-членів. МЕБ підтримує постійні відносини з 36 іншими міжнародними та регіональними організаціями і має регіональні і субрегіональні відділення на всіх континентах.

Регіональна комісія МЕБ по Європі – одна з 5 існуючих комісій Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, що утворена з метою вивчення специфічних проблем, у вирішенні яких задіяні ветеринарні служби, а також для організації роботи на регіональному рівні. Україна з 1994 року входить до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) і, як постійний член, бере активну участь у всіх заходах із забезпечення епізоотичного благополуччя.

Під час 79-ої Генеральної сесії Всесвітньої асамблеї делегатів МЕБ (2010 р.)  Голову Держветфітослужби України Івана Бісюка обрано першим віце-президентом Регіональної Комісії Міжнародного епізоотичного бюро в Європі.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100