05.03.2012 09:53   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Київщині виявили 150 кг зараженого карантинним шкідником салату

На Київщині виявили 150 кг зараженого карантинним шкідником салату

КИЇВ. 5 березня. АМН. Спеціалістами Центральної науково-дослідної карантинної лабораторії, Укрголовдержкарантину в партії свіжого салату, який призначався для реалізації в одній з торгівельних мереж м. Києва та Київської області, виявлено карантинний організм - західний квітковий трипс. Про це АМн повідомили у прес-службі Держслужби з карантину рослин України.

При проведенні заходів фітосанітарного контролю по відношенню до рослинної продукції імпортного походження, яка надійшла на один з розподільчих складських комплексів Броварського р-ну, Київської області, спеціалістами Державної інспекції з карантину рослин по Київській області було відібрано зразки від партії свіжого салату з Італії. В результаті проведеної експертизи виявлено західний квітковий трипс, який є карантинним для України шкідником.

Зараженою виявилась партія вагою 150 кг. Наразі ця партія направлена на знезараження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100